Geriausia nemokama genealogijos programa pasaulyje

Gavome laišką, kurio turinys skirtas Jums lietuviškai (kalba netaisyta):

Mes ką tik išleidome Family Tree Builder programos naują versiją ir jūs galite būti pirmasis, kuris sužinos apie tai. Kaip visada, naujoji versija yra nemokama.

Prieš tai, kai aš viską aprašiau apie šią naująją versiją, štai dar keletas gerų naujienų: Šventėms, ir kad paminėtume Family Tree Builder 6.0 išleidimą, mes skelbiame ribotą laiką, didelę 30% nuolaidą visiems jūsų vienerių metų prenumeratai ir dar geriau 44% nuolaidą dviems jūsų prenumeratos metams! Jei jūs svarstote prenumeratą, dabar yra puikus metas įsigyti. Daugiau informacijos apačioje, prie nuolaidos.

Atsisiųskite Family Tree Builder 6.0 programą (NEMOKAMAI)

Family Tree Builder yra programa, kuria pasikliauna milijonai vartotojų iš viso pasaulio sudarinėdami savo šeimos medžius. Naujoji versija 6.1 yra išleista šiandien, turinti svarbias naujas funkcijas ir patobulinimus.

Svarbi žinutė: jei jūs jau naudojatės ankstesne Family Tree Builder programos versija, jūs lengvai be jokių problemų galite instaliuoti 6.0 versiją ant jau esančios versijos. Šis atnaujinimas neturės jokio poveikio jūsų šeimos medžio duomenims, ir mes rekomenduojame jį nemokamai atlikti. Šis atnaujinimas rekomeduojamas ir esantiems Premium and PremiumPlus vartotojams, tai išlaikys jų statusą. Jei jūs dar nesinaudojate Family Tree Builder programa, naujoji 6.0 versija yra gera pradžia. Jeigu jūs naudojatės kitomis programomis, jūs lengvai galite perkelti savo giminės medį į Family Tree Builder programą naudojantis GEDCOM importu arba pasinaudoti Family Tree Builder programos gebėjimu tiesiogiai atsisiųsti šeimos medžio failą iš daugelio kitų programų.

Kokios naujienos 6.0 Versijoje?

Spausti čia, kad pažiūrėtumėte paveikslėlį, kuris gražiai apibendrins visas naujas ypatybes.

• Automatinė Paieška Istoriniuose šaltiniuose: Family Tree Builder 6.0 automatiškai vykdo paiešką World Vital Records – didžiulės duomenų bazės, kurią praeitą mėnesį įsigijo MyHeritage svetainė. Milijardai gimimo, santuokos, mirties ir surašymo įrašų, plius laikraščių, metraščių ir papildomo istorinio turinio įdomūs atradimai laukia visų mūsų vartotojų. Family Tree builder 6.0 automatiškai suranda įrašus, kai tik jūs pridedate ar papildote informaciją apie jūsų medyje esančius žmones. Jei įrašai bus surasti, Medyje atsiras ženkliukas ant asmens asmeninės kortelės, paspauskite jį ir galėsite pamatyti dabartinius įrašus. Atskiras World Vital Records prenumeravimas yra reikalingas, bet jūs galite pažiūrėti į įrašus nemokamai per laikiną versiją arba pasinaudoti didelėmis nuolaidomis World Vital Records abonementams, kurios siūlomos tik ypatingiems MyHeritage svetainės vartotojams.

• Geresnis Šeimos Svetainės Integravimas: Geresnis šeimos svetainių integravimas MyHeritage.com svetainėje. Savybės aprašytos žemiau yra pagrįstos.

• Šeimos Statistikos: MyHeritage.com analizuoja jūsų šeimos medį ir sukuria 45 gražias, informacines statistikas tokias, kaip vidutinė gyvenimo trukmė ir dažniausiai panaudoti vardai jūsų šeimoje. Jūs taip pat surasite daug unikalių niekur daugiau neskelbiamų statistinių duomenų.

• Profilio puslapiai: Matysite visą informaciją apie žmogų vienoje vietoje su nuotraukomis, artimais šeimos giminaičiais, įvykiais, citatomis ir dar daug kuo. Žiūrėdami profilį, dukart spragtelkit bet kokį asmenį sąraše, kad tuoj pat pažiūrėtumėte to asmens profilį.

• Šeimos Laiko Linija: Žiūrėkite savo šeimos įvykius ir nuotraukas patrauklioje, patogiai naudojamoje laiko linijoje. Visi jūsų įvykiai, nuotraukos ir video, kurie yra datuojami pasirodys laiko linijoje! Padidinkite nuo šimtmečio iki vienos dienos. Palyginkite savo šeimos laiko liniją su istoriniais įvykiais. Laiko Linija geriausiai atrodo Premium ir PremiumPlus šeimos svetainėse.

• Šeimos Laiko knyga: Laiko knyga yra skaitmeninis albumas su šeimos nuotraukomis, kurios įtraukia automatiškai generuotas biografijas iš tiesioginių giminaičių.
Protinga technologija kuria gražią knygą, kuri, rodos, buvo paruošta ir suredaguota smulkmeniškomis rankų pastangomis. Laiko knyga geriausiai atrodo PremiumPlus šeimos svetainėse.

• Šeimos įvykiai: Jūsų šeimos svetainė yra geriausia laikyti šeimos įvykiams. Pamatykite visus ateinančius šeimos įvykius pr mėnesio peržiūrą. Niekada daugiau nepraleisite svarbių šeimos gimtadienių arba sukaktuvių.

• Šeimos atminties žaidimas:  Šis unikalus nemokamas internetinis žaidimas žaidžiamas su gražiomis, automatiškai sukurtomis personalizuotomis nuotraukų kortelėmis, kurios sudarytos iš artimiausių giminaičių ir protėvių – remiantis jūsų šeimos medžiu. Remiantis tomis pačiomis taisyklėmis, kaip ir tipiškas atminties kortų žaidimas, vartotojai gali žaisti ir konkuruoti vieni su kitais arba prieš laiką. Žaidimas yra puikus edukacinis žaidimas, kurį gali žaisti jaunesnioji karta apie jų protėvius ir supažindinant juos su nuostabiu genealogijos hobiu.

Mėgstamiausios versijos 5.0 fucijos 

• Medžio tikrinimas: Ši programa buvo pridėta versijoje 5.0 ir daugumai vartotojų ji patinka, taigi mes vėl ją minime, kad įtraukėme ją į naująją versiją. Ši nemokama funkcija patikrins jūsų šeimos medį ir suras galimas klaidas. 40 skirtingų tipų padės jums padaryti medį daug geresnį. Pavyzdžiui, jeigu jūs suvedėte datas į vietų laukus arba pažymėjote kažką nuotraukoje prieš tai, kai jis gimė, šis modulis pastebės tokias klaidas, ir visas kitas, ir parodys jums tiksliai, kaip jas ištaisyti. Medžio tikrintojas veikia nepasijungus prie interneto ir nereikalauja publikavimo.

ŠVENČIŲ SPECIALUS PASIŪLYMAS: nuo dabar iki 2012 m. sausio 7 dienos jūs galite mainyti mūsų Premium arba PremiumPlus prenumeratas su didele 44% nuolaida.

Su Premium prenumerata jūs gaunate:
• Visas Family Tree Builder 6.0 Premium prenumeratos funkcijas (esamas ir būsimas). Tai įtraukia Interaktyviosios paieškos rezultatus, interaktyviuosius atitikmenis, viskas viename diagramas ir interaktyviuosius žemėlapius.
• Virš 2500 vardų ir 500MB talpos jūsų nuotraukoms ir dokumentams jūsų šeimos svetainėje.
• Glaudesnius interaktyviuosius atitikmenis.
• Pirmenybės pagalbą.
• Žemesnę kainą, World Vital Records prenumeratai.

Mūsų PremiumPlius prenumerata geriausia, ką jūs galite gauti. Ji siūlo jums geriausius Premium privalumus, plius neribotą šeimos medžio dydį ir neribotą talpą nuotraukoms ir dokumentams.

Pasinaudokite šiuo privalumu prieš tai, kai pasiūlymas nustos galioti, paspauskite “Atnaujinti į Premium planą“, kuris yra Įrankiuose, Family Tree Builder programoje.

Kas toliau?

Atsisiųskite Family Tree Builder 6.0 programą (NEMOKAMAI)

Mėgaukitės,

Gilad Japhet
Steigėjas ir generalinis direktorius

Reklama

  1. #1 by Romualdas on 2016/02/22 - 20:30

    Praėjo atrodo labai trumpas laiko tarpas,tačiau naujoje 7,0 versijoje įvyko dar pasikeitimų-bazinėje versijoje uždrausta net administratoriui pagrindiniaame puslapyjedalyje Naujienų straipsniairašyti svetainės naujienas.Ankstesnese versijose buvo ir forumas ir dar visokių papildomų gerovių.Žodžiu ko toliau ,tuo šia svetainę ir jos administratorius užpuola godumas.Net nežinau ką daryti-bandysiu ieškoti padoresnės svetainės,kur ne tokie godūs žydeliai sėdi prie administratoriaus stalo.Taigi atsargiai rinkdamiesi šią programą.Būsite apgauti.Ne be reikalo daug kas sako “Būk atsargus susidėjęs su žydeliais“

  2. #2 by Romualdas on 2016/01/16 - 20:41

    Taip tas puslapis geras,bet iki tol,kol nori pereiti i geresnę versiją.Bazinėje versijoje duodama tik minimumas,o paskui jau už viską reikia mokėti.Aš ieškau geresnės programos,kur tu jei esi administratorius galėtum tvarkytis,kaip tau patinka.Tegu būna tie asmenų limitavimai ir nuotraukų,bet ,kad duotų daugiau teisių ir galimybių pačiam viską tvarkyti.Dabar viskas yra apribota labai svarbiame,mažame rate.Dėčiau minusą,bet tokio nėra,nes manau ir kiti padėtų po minusiuką.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: