Rašinių konkursas

Rašinių konkursas

Ar žinote, kad nuosekli plėtra Europos Sąjungai (ES) leido tapti didžiausia pasaulio ekonomika, turinčia daugiau nei 500 mln. piliečių? Tarptautiniu mastu jos reikšmė didesnė nei bet kada anksčiau. ES plėtros politika palaiko į ES norinčių įstoti Europos valstybių narystės pasirengimą. Tokiu būdu prisidedama siekiant užtikrinti didesnį saugumą Europoje ir skatinama demokratija bei pagrindinės laisvės, sykiu stiprinant teisinį valdymą prisijungti prie ES norinčiose valstybėse. Kroatija tapo naujausia prie ES prisijungusia nare, 2013 m. ji tapo 28–ąja valstybe nare. Albanija, Bosnija ir Hercegovina, buvusioji Jugoslavijos Respublika – Makedonija, Islandija (derybos su Islandija buvo atidėtos Islandijos vyriausybės sprendimu), Kosovas*, Juodkalnija, Serbija ir Turkija yra šalys kandidatės arba potencialios šalys kandidatės. Kai kurios jų jau pradėjo derybų procesą arba laukia jo pradžios, kitų šalių narystė numatoma, kai jos bus pasirengusios. Europos Komisija nekantrauja sužinoti, ką manote Jūs:

  • Kokia Jūsų patirtis išsiplėtusioje Europos Sąjungoje?
  • Kaip išsiplėtusi Europos Sąjunga galėtų spręsti ateities iššūkius?

Pasidalykite savo požiūriu vienu ar abiem klausimais, sukurkite rašinį (iki 1 000 žodžių) ir laimėkite puikių prizų! Išsamias taisykles rasite spustelėję čia. Parsisiųskite reklamos priemonių rinkinį čia. Galbūt turite daugiau klausimų arba susidūrėte su sunkumais mėgindami pateikti paraišką? Nedvejodami kreipkitės į mūsų pagalbos tarnybą: SoEuropean@writingcompetition.eu.

* Šio statuso suteikimas nedaro poveikio pozicijoms dėl statuso ir atitinka JT ST rezoliuciją 1244/99 bei Tarptautinio Teisingumo Teismo nuomonę dėl Kosovo nepriklausomybės deklaracijos.

Reklama

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: