Paskirti švietimo ir mokslo viceministrai

SMM

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė paskyrė viceministrus. Šiandien, birželio 9 d., darbą pradėjo Genoveita Krasauskienė ir Rolandas Zuoza. Birželio 10 d. prie komandos prisijungs ir dar dvi viceministrės – Natalja Istomina ir Svetlana Kauzonienė.

Bendrąjį ugdymą ir profesinį mokymą kuruosianti Darbo partijos narė G. Krasauskienė yra įgijusi anglų kalbos dėstytojos kvalifikaciją, dirbusi mokytoja, mokyklos direktore, buvusi Palangos miesto savivaldybės tarybos narė. 2013 m. buvo paskirta švietimo ir mokslo viceministre.

Socialdemokrato Rolando Zuozos veiklos sritis – aukštasis mokslas ir neformalusis suaugusiųjų švietimas. R. Zuoza yra įgijęs istorijos mokytojo specialybę, apsigynęs socialinių mokslų daktaro laipsnį. Buvo Seimo narys 1996–2000 m. Švietimo ir mokslo ministerijoje dirba nuo 2001 m. – ėjo neformalųjį vaikų švietimą ir socializaciją kuruojančio skyriaus vedėjo, departamento direktoriaus pareigas, 2015 m. balandį buvo paskirtas viceministru.

Nataljos Istominos veiklos sritis – neformalusis vaikų švietimas, socializacija ir pilietinis ugdymas. N. Istomina yra baigusi Klaipėdos universitetą, Turku universitete (Suomija) yra įgijusi sveikatos mokslų daktaro laipsnį. Dirbo Klaipėdos universitete, tarptautinėse programose. Ji yra partijos „Tvarka ir teisingumas“ narė. Pirmą kartą švietimo ir mokslo viceministre paskirta 2014 m. spalį.

Darbo partijos narė Svetlana Kauzonienė kuruos mokslo ir technologijų klausimus. S. Kauzonienė, gimusi ir vidurinį išsilavinimą įgijusi Estijoje, baigė Kauno technologijos universitetą, yra apsigynusi technologijos mokslų daktaro laipsnį. Buvo ūkio ministro patarėja, dirbo Sveikatos apsaugos ministerijoje, nuo 2013 m. vasario paskirta švietimo ir mokslo viceministre.

Reklama

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: