MBE lietuvių kalbos brandos egzamino rezultatai

Brandos egzaminai

Šiais metais, kaip ir kasmet, mokyklinio lietuvių kalbos ir literatūros egzamino kandidatų darbus vertino savivaldybės administracijos direktoriaus ar jo įgalioto asmens skirta vertinimo komisija. Nauja buvo tai, kad į vertinimo komisijos sudėtį buvo rekomenduota neįtraukti mokytojų iš tų mokyklų, kurių kandidatų darbai vertinami tame centre.
Kiek žinome, mokyklinio lietuvių kalbos egzamino Lietuvos vertinimo komisijos atliko savo pareigas pareigingai ir sąžiningai, ir tinkamai įvertino mokinių darbus. Žinome, kad net aukštųjų mokyklų, licėjų dėstytojai ir gimnazijų lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai, Lietuvoje žinomi vertintojai, taisė ir vertino rašomuosius darbus bei tinkamai įvertino dauguma net profesinių mokyklų abiturientų rašomuosius darbus. Daugelis abiturientų bijojo, kad dėstytojai vertins pagal studento studijų kriterijus, tačiau….
Beje, valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino rezultatai turi būti paskelbti per 9 dienas, t. .y. taisomi nuo birželio 8 dienos iki birželio 19 dienos. Komisijos dirba sparčiai, jiems neleidžiama bendrauti su pašaliniais, tiesiogiai net su komisijos nariais.

Reklama

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: