„Windows 10“ nemokamai!

Windows 10

Microsoft nuo 2015 m. liepos 29 d. siūlo nemokamai įdiegti „Windows 10“ kopiją, kurią tereikia rezervuoti. Po 2015 m. liepos 29 d. rezervavę „Windows 10“ kopiją, galėsite nemokamai naudotis.

Kaip informuoja Microsoft, operacinė sistema pasižymi neįtikėtina sparta (pagerina darbą, daug saugos funkcijų), ja paprasta naudotis (patobulintas meniu, lengvai pasiekiamas mėgstamas turinys). „Windows 10“ pateikia daug naujovių (nauja naršyklė „Microsoft Edge“, įvairios programėlės (žaidimai, pramogos ir kt.), kurios sklandžiai organizuoja darbus ir greitai dirba).

Taigi pasinaudokite nemokamu versijos naujinimo pasiūlymu:

 1. Rezervuokite NEMOKAMĄ versijos naujinimą į „Windows 10“ jau dabar. Jis bus atsiųstas (3 GB duomenų), kai tik pasirodys, tačiau savo rezervaciją galite bet kada atšaukti.
 2. Įdiekite. Po liepos 29 d. į jūsų įrenginį atsiuntus „Windows 10“, gausite pranešimą. Įdiekite ją iš karto arba pasirinkite kitą jums tinkamą diegimo laiką.
 3. Mėgaukitės. Kai „Windows 10“ bus įdiegta, galėsite nevaržomai naudotis visomis jos funkcijomis!

Klausimai ir atsakymai

Kokia svarbiausia versijos naujinimo į „Windows 10“ informacija?

„Microsoft“ išleidžia „Windows 10“ kaip nemokamą versijos naujinimą, kuris bus skirtas reikalavimus atitinkantiems „Windows 7“, „Windows 8.1“ ir „Windows Phone 8.1“ įrenginiams. Jis bus išleistas nuo 2015 m. liepos 29 d., o nemokamą versijos naujinimą galima rezervuoti jau šiandien.

Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galite tik iki 2016 m. liepos 29 d. Įrenginyje atnaujinus versiją į „Windows 10“, ji bus nemokama.

Ar atnaujinti versiją tikrai nieko nekainuoja?

Taip, versiją atnaujinsite nemokamai. Tai yra visa, o ne bandomoji ar demonstracinė, „Windows“ versija. Ją bus galima gauti ribotą laiką. Pasinaudoti šiuo pasiūlymu galėsite vienus metus nuo „Windows 10“ išleidimo datos.

Kaip nemokamai gauti versijos naujinimą?

Galite atlikti kurį nors iš šių dviejų veiksmų1:

 1. a) įsigyti naują įrenginį, kuriame įdiegta „Windows 8.1“, ir šią versiją nemokamai atnaujinti į „Windows 10“ arba
 2. b) rezervuoti nemokamą versijos naujinimą esamame „Windows 7“ arba „Windows 8.1“ kompiuteryje.

Ne kiekviename įrenginyje veiks visos „Windows 10“ funkcijos. Prieš pirkdami būtinai peržiūrėkite gamintojo techniniuose dokumentuose pateiktą informaciją. Toliau pateikta papildomos informacijos apie versijos naujinimo reikalavimus.

Kas nutinka rezervavus?

Rezervavę galite patikrinti, ar jūsų įrenginys suderinamas su „Windows 10“. Kad galutinis diegimo procesas būtų spartesnis, rezervavus versijos naujinimui būtini failai bus atsiunčiami į jūsų kompiuterį, kol bus pasirengta versijos naujinimo procesui. Kai versiją bus galima atnaujinti po 2015 m. liepos 29 d., gausite pranešimą, kad galite pradėti versijos naujinimo procesą.

Ar yra kokių nors tinkamumo reikalavimų?

Keliami tik šie reikalavimai: a) jūsų įrenginys yra suderinamas ir b) jame įdiegtas autentiškos „Windows 7“ 1 pakeitimų paketas (SP1) arba „Windows 8.1“ („Update“).

„Windows 10“ yra sukurta taip, kad ją būtų galima įdiegti „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ kompiuteriuose. Tai reiškia, kad jūsų įrenginys tikriausiai yra suderinamas ir jame veiks „Windows 10“.1

Visas specifikacijas žr. čia.

Jei dabar įsigysiu naują kompiuterį, ar jo sistemos versija gali būti naujinama į „Windows 10“?

Taip, naujuose reikalavimus atitinkančiuose kompiuteriuose galima įdiegti „Windows 10“. „Windows 10“ yra sukurta taip, kad būtų suderinama su šiuo metu parduodamais „Windows 8.1“ nešiojamaisiais, planšetiniais arba staliniais kompiuteriais. Įrenginių gamintojai patys nusprendžia dėl įrenginių modelių, ir kai kurios „Windows 10“ funkcijos gali būti negalimos tam tikruose įrenginiuose, todėl išsamią informaciją būtinai pasitikrinkite pas pardavėją arba gamintoją.

Kiek laiko užtruks įdiegti versijos naujinimą?

Numatykite, kad diegimo procesas užtruks apie valandą. Naujesniuose įrenginiuose gali būti įdiegta tik per 20 minučių, o senesniuose – ilgiau nei per valandą.

Prieš pradėdami turėsite atsisiųsti diegimo failus. Jei rezervuosite, šie failai bus atsiųsti, o jums bus pranešta, kada galima pradėti diegti.

Kaip rezervuoti naudojant esamą įrenginį?

Tiesiog atidarykite programėlę „Get Windows 10“ (aprašytą toliau) ir spustelėkite Rezervuoti.

 • Apatinėje dešiniojoje užduočių juostos pusėje spustelėkite nedidelę „Windows“ piktogramą.
 • Paraginti spustelėkite Rezervuokite nemokamą versijos naujinimą.

Neturite jokių įsipareigojimų ir rezervaciją galite bet kada atšaukti. Rezervavus „Windows 10“ bus atsiųsta į jūsų įrenginį, kai bus išleista. Kai jūsų įrenginys bus parengtas versijos naujinimo diegimui, jums bus pranešta.

Kas yra programėlė „Get Windows 10“?

Get Windows 10“ – tai programėlė, skirta versijos naujinimo procesui palengvinti. Ją naudojant patikrinama, ar jūsų įrenginys suderinamas, ir rezervuojamas nemokamas versijos naujinimas. Joje taip pat pateikta informacijos apie „Windows 10“ funkcijas.

Įrenginiuose, kuriuose įdiegtas „Windows 7“ SP1 arba „Windows 8.1 Update“ ir įjungta „Windows Update“, programėlė automatiškai rodoma kaip „Windows“ piktograma apatinėje dešiniojoje ekrano pusėje esančiame sistemos dėkle.

Kaip gauti patvirtinimą, kad rezervavau versijos naujinimą?

Naudodami programėlę „Get Windows 10“ tiesiog spustelėkite Rezervuoti, tada patvirtinimo ekrane įveskite savo el. pašto adresą.

Be to, galite patikrinti rezervacijos būseną šioje vietoje:

 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programėlę „Get Windows 10“ arba „Windows“ piktogramą, esančią dešinėje užduočių juostos pusėje.
 • Pasirinkite Tikrinti versijos naujinimo būseną.

Jei apsigalvosiu, ar galiu atšaukti rezervaciją?

Taip, prieš įdiegdami „Windows 10“, savo rezervaciją galite bet kada atšaukti. Toliau nurodyta, kaip tai padaryti.

 • Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programėlę „Get Windows 10“ arba „Windows“ piktogramą, esančią dešinėje užduočių juostos pusėje.
 • Pasirinkite Tikrinti versijos naujinimo būseną.
 • Pasirinkite Atšaukti rezervaciją.

·         Ar galiu nemokamai gauti versijos naujinimą į „Windows 10“, jei nerezervavau?

 • Rezervuojant paprasčiausia nemokamai gauti versijos naujinimą, tačiau net ir nerezervavę galite atnaujinti versiją.
 • Kai bus išleista „Windows 10“, pradėsime į įrenginius siųsti pranešimus, kad galima nemokamai atnaujinti versiją. Tiesiog atidarę programėlę „Get Windows 10“ suplanuokite versijos naujinimą. Pastaba: į kai kuriuos įrenginius pranešimai bus išsiunčiami vos tik išleidus „Windows 10“; į kitus įrenginius gali būti išsiųsti po kelių savaičių arba mėnesių.

·         Jei turiu daugiau nei vieną „Windows“ įrenginį – ar galiu atnaujinti visų įdiegtų sistemų versiją?

 • Taip, galite nemokamai gauti versijos naujinimą visuose reikalavimus atitinkančiuose „Windows“ įrenginiuose. Viskas, ką turite atlikti, – atskirai rezervuoti kiekviename įrenginyje, kurio sistemos versiją norite atnaujinti.

Kodėl neturiu programėlės „Get Windows 10“?

Kompiuteryje programėlė „Get Windows 10“ gali būti nerodoma dėl toliau nurodytų priežasčių.

 1. Jūsų įrenginio sistema nėra naujausios – bent „Windows 7“ SP1 arba „Windows 8.1 Update“ – versijos.
 2. „Windows Update“ išjungta arba nenustatyta, kad automatiškai gautų naujinimus.
 3. Užblokavote arba pašalinote būtinas „Windows Update“ funkcijas.
 4. Jūsų įrenginyje neįdiegta autentiška „Windows“.

Veikiant „Windows Update“ ir įdiegus bet kurį pasiekiamą naujinimą bus pašalintos pirmosios trys problemos. Norėdami gauti daugiau pagalbos, eikite į „Windows“ bendruomenės forumą.

Iki 2015 m. liepos 29 d. programėlė „Get Windows 10“ nebus rodoma kompiuteriuose, kuriuose nustatysime, kad „Windows 10“ negali būti įdiegta. Po 2015 m. liepos 29 d. sistemos dėkle bus įjungta piktograma, kad galėtumėte lengvai patikrinti kompiuterio suderinamumą, jei pasirinksite tai atlikti.

Jei jūsų įrenginys valdomas kaip mokyklos arba įmonės tinklo dalis, kreipkitės į savo IT administratorių dėl versijos naujinimo į „Windows 10“.

Kodėl gaunu pranešimus apie „Windows 10“?

Gaudami pranešimus sužinosite apie „Windows 10“ išleidimą ir nemokamo versijos naujinimo pasiūlymą.

Ar galiu išjungti pranešimus?

Taip. Sistemos dėkle spustelėkite Tinkinti ir pateikiamame meniu išjunkite programėlės „Get Windows 10“ pranešimus.

Ar galiu rezervuoti versijos naujinimą, jei negavau pranešimo?

Taip. Naudodami bet kurį suderinamą kompiuterį bet kada galite rezervuoti versijos naujinimą spustelėję programėlę „Get Windows 10“ arba „Windows Update“ valdymo skydą.

Kurį „Windows“ leidimą gausiu su šiuo nemokamu versijos naujinimu?

Atnaujinę versiją naudosite atitinkamus „Windows“ leidimus. Pavyzdžiui, „Windows 7 Home Premium“ bus atnaujinta į „Windows 10 Home“.

„Windows 7“2

Iš leidimo Į leidimą
„Windows 7 Starter“ „Windows 10 Home“
„Windows 7 Home Basic“
„Windows 7 Home Premium“
„Windows 7 Professional“ „Windows 10 Pro“
„Windows 7 Ultimate“

„Windows 8“3

Iš leidimo Į leidimą
„Windows Phone 8.1“5 „Windows 10 Mobile“
„Windows 8.1“4 „Windows 10 Home“
„Windows 8.1 Pro“ „Windows 10 Pro“
„Windows 8.1 Pro“ studentams

N ir KN leidimai atnaujinami taip pat kaip pagrindiniai leidimai (pvz., „Windows 7 Professional N“ atnaujinama į „Windows 10 Pro N“).

Pasiūlymas netaikomas kai kuriems leidimams: „Windows 7 Enterprise“, „Windows 8 Enterprise“ / „Windows 8.1 Enterprise“ ir „Windows RT“ / „Windows RT 8.1“. Bendrojo licencijavimo programoje dalyvaujantys ir galiojančią programinės įrangos naujumo garantiją turintys klientai versiją į „Windows 10 Enterprise“ gali atnaujinti ir be šio pasiūlymo.

Ar „Windows Phone“ įrenginiai atitinka reikalavimus norint nemokamai gauti šį versijos naujinimą?

Taip. Bendradarbiaujame su „Windows Phone 8.1“ partneriais, kad daugelyje telefonų būtų galima naujinti versiją į „Windows 10“ šių metų vėlesniu laikotarpiu.5

O kaip bus su „Windows RT“?

Jei naudojate „Windows RT“, įrenginio sistemos versija nebus naujinama į „Windows 10“, tačiau išleidus „Windows 10“ jums bus numatytas naujinimas.

Ar „Enterprise“ klientai gali nemokamai gauti versijos naujinimą į „Windows 10“?

Bendrojo licencijavimo programoje dalyvaujantys ir galiojančią programinės įrangos naujumo garantijos prenumeratą turintys „Enterprise“ klientai versiją į „Windows 10 Enterprise“ gali atnaujinti ir be šio pasiūlymo.

Kiek kainuoja „Windows 10“?

Paprasčiausias būdas gauti „Windows 10“ – atnaujinti versiją nemokamai.Nurodome, kaip pasinaudoti šiuo ribotą laiką galiojančiu pasiūlymu.

Jei versijos naujinti neketinate arba kopiją reikia pirkti dėl kitų priežasčių, pvz., norint įdiegti ją pačių sukonfigūruotame kompiuteryje, „Windows 10“ kopiją galima ir nusipirkti.

Kainų teiraukitės vietinio pardavėjo.

Ar atnaujinus versiją veiks visos „Windows 10“ funkcijos?

Moderni aparatūra būtina, kad veiktų kai kurios „Windows 10“ funkcijos, be to, ne kiekviename įrenginyje ir ne kiekvienoje rinkoje galima naudoti visas funkcijas ir paslaugas. Pavyzdžiui, ne visose rinkose galima naudoti „Cortana“.

Žr. specifikacijų puslapį (norėdami gauti daugiau informacijos).

Ar sistemoje „Windows 10“ veiks mano įrenginiai ir programos?

„Windows 10“ yra sukurta taip, kad būtų suderinama daugelyje „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ įrenginių, todėl tikimybė, kad jūsų įrenginys suderinamas, yra labai didelė.

Jei reikia išsamios informacijos apie konkretų įrenginį ir programas, naudodami programėlę „Get Windows 10“ galite patikrinti suderinamumą. Spustelėkite viršutinėje kairiojoje programėlės dalyje esantį meniu ir pasirinkite Tikrinti kompiuterį arba Jūsų kompiuteris atitinka reikalavimus. Tuomet bus rodomos visos surastos suderinamumo problemos ir rekomenduojami jų pašalinimo sprendimai; neturime informacijos apie visas sukurtas programas ar įrenginius, todėl naudojant šią programėlę pateikiamas išsamus visų galimų žinomų suderinamumo problemų sąrašas.

Moderni aparatūra būtina, kad veiktų kai kurios „Windows 10“ funkcijos, be to, ne kiekviename įrenginyje ir ne kiekvienoje rinkoje galima naudoti visas funkcijas ir paslaugas. Pavyzdžiui, ne visose rinkose galima naudoti „Cortana“.

Ar sistemoje „Windows 10“ bus galima naudoti „Windows Media Center“?

„Windows Media Center“ neįtraukta į „Windows 10“ ir atnaujinus versiją į „Windows 10“ nebus galima naudoti. Jei naudojate „Windows Media Center“, naujindami versiją būsite įspėti, kad „Windows Media Center“ negalima naudoti sistemoje „Windows 10“. Žinome, kad kai kurie vartotojai naudoja „Windows Media Center“ DVD diskų turiniui leisti, ir sistemoje „Windows 10“ pateikiame nemokamą DVD diskų turinio atkūrimo programėlę, skirtą „Windows Media Center“ vartotojams.

Ar atnaujinęs (-usi) versiją galiu iš naujo įdiegti „Windows 10“ kompiuteryje?

Taip. Jei atnaujinote versiją į „Windows 10“ pasinaudoję nemokamo versijos naujinimo pasiūlymu, tame pačiame įrenginyje galėsite iš naujo įdiegti, įskaitant švaraus diegimo galimybę. Nereikės įsigyti „Windows 10“ arba grįžti prie ankstesnės „Windows“ versijos ir jos naujinti dar kartą.

Taip pat galėsite susikurti diegimo laikmeną, pvz., USB atmintinę arba DVD diską, ir ją naudoti atnaujindami įrenginio sistemos versiją arba diegdami iš naujo, kai versiją jau atnaujinote.

Kada parduotuvėse bus galima įsigyti naujų „Windows 10“ įrenginių?

Naujais kompiuteriais, kuriuose įdiegta „Windows 10“, bus pradėta prekiauti išleidus „Windows 10“ – po liepos 29 d.

Ar visas mano turinys bus patalpintas debesyje?

Pagal numatytuosius parametrus failai įrašomi jūsų įrenginio standžiajame diske. Sistemoje „Windows 10“ integruota „OneDrive“, kurią naudojant nemokamai suteikiama vietos debesyje esančioje saugykloje; nebūtina pasirinkti šios paslaugos, tačiau ją naudojant bet kurioje vietoje galima pasiekti asmeninius failus.

Turite kitų klausimų? Mes galime padėti.

Patikrinkite, ar į jūsų klausimą dar neatsakyta „Windows“ bendruomenės forume, arba užduokite naują klausimą. Jei reikės pagalbos dėl „Windows 10“ diegimo, kai ji bus išleista 2015 m. liepos 29 d., „Microsoft“ siūlys pagalbą telefonu ir tiesioginiais pranešimais, kad užtikrintų, jog sklandžiai vykdysite diegimo procesą.

————————

1Išsami „Windows“ pasiūlymo informacija

Taip, nemokamai! Tai ne bandomosios, o visos „Windows 10“ versijos naujinimo pasiūlymas. Norint atsisiųsti reikia 3 GB laisvos vietos; taikomi standartiniai duomenų siuntimo mokesčiai. Norėdami pasinaudoti šiuo nemokamu pasiūlymu, turite atnaujinti versiją į „Windows 10“ per vienus metus nuo jos išleidimo. Atnaujinę versiją įrenginyje „Windows 10“ turėsite nemokamai.

„Windows 10“ yra ribotą laiką siūloma nemokama nauja versija, skirta reikalavimus atitinkantiems „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ įrenginiams (įskaitant jau turimus įrenginius). Daugelis šių įrenginių turėtų atitikti reikalavimus, bet taikomi tam tikri aparatūros / programinės įrangos reikalavimai, be to, kai kuriuose įrenginiuose gali veikti ne visos funkcijos. Galimybę atnaujinti „Windows Phone 8.1“ įrenginių sistemos versiją į „Windows 10“ gali lemti OĮG arba mobiliojo ryšio operatorius. Įrenginiai turi būti prijungti prie interneto ir juose turi būti įjungta „Windows Update“. Gali būti taikomi interneto paslaugų teikėjo mokesčiai. Būtina naudoti „Windows 7 SP1“ arba „Windows 8.1 Update“. Kai kurie leidimai, būtent – „Windows 7 Enterprise“, „Windows 8 Enterprise“ / „Windows 8.1 Enterprise“ ir „Windows RT“ / „Windows RT 8.1“, sudaro išimtį. Bendrojo licencijavimo programoje dalyvaujantys ir galiojančią programinės įrangos naujumo garantiją turintys klientai į „Windows 10 Enterprise“ gali naujinti ir be šio pasiūlymo. Norėdami patikrinti suderinamumą ir peržiūrėti kitą svarbią su diegimu susijusią informaciją, apsilankykite įrenginio gamintojo svetainėje ir „Windows 10“ specifikacijų puslapyje. „Windows 10“ atnaujinama automatiškai. Vėliau norint atnaujinti gali būti taikoma papildomų reikalavimų. Jei reikia išsamios informacijos, žr. puslapį „Windows 10“ – kaip atnaujinti versiją.

2Norėdami per „Windows Update“ gauti nemokamą versijos naujinimą į „Windows 10“, turite naudoti naujausią „Windows 7“ versiją (1 pakeitimų paketą).

3Norėdami per „Windows Update“ gauti nemokamą versijos naujinimą į „Windows 10“, turite naudoti naujausią „Windows 8“ versiją („Windows 8.1 Update“).

4Taip pat taikoma tam tikrose šalyse parduodamiems „Windows 8.1“ leidimams, „Windows 8.1 Single Language“, „Windows 8.1“ su „Bing“.

5Galimybę atnaujinti „Windows Phone 8.1“ įrenginių sistemos versiją į „Windows 10“ gali lemti OĮG arba mobiliojo ryšio operatorius.

6Siūloma mažmeninė kaina JAV.

7Nurodytos numatomos kainos; faktinės kainos gali kisti pagal pardavėją ir rinką. Kai kuriose rinkose dėl valiutos keitimo sąnaudų kaina gali būti didesnė.

 

Reklama

 1. #1 by Vytautas on 2016/07/21 - 22:14

  Dabar paimu windows 10 nemokamai ir po metu laiko man reikes perrasyti windows savo kompiuterym del asmeniniu priezasciu tai is kur man gaut tuos nemokamus windows 10 po 1 metu? Nes po metu nemokamu windows 10 nebus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: