Knygų skaitymo festivalis „Knygų pelėda 2015“

Knygu peleda

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su neformaliojo švietimo asociacija „Jaunimo akademija“ kviečia moksleivius dalyvauti knygų skaitymo konkurse „Knygų pelėda“.

„Skaitantieji žodžio kišenėje neieško. Akivaizdu, knygos praturtina vaikų kalbą, gausina žodyną, ugdo kritinį bei kūrybinį mąstymą, – pasakoja konkurso organizatorė Jolanta Markevičienė (LVJC). – Tačiau nemaža vaikų dalis knygas šiandien atsiverčia tik iš pareigos, ne iš malonumo. „Knygų pelėdą“ rengiame, norėdami paskatinti mokytojus ir vaikus paieškoti smagių, aktyvių skaitymo būdų, padedančių vaikams pajusti skaitymo malonumą, taip pat mokytojams pasikeisti teigiama patirtimi“.

Konkurso dalyviai per pirmuosius du mokslo metų mėnesius turėtų surengti savo mokyklose knygų skaitymo skatinimo iniciatyvas ir iki spalio 30 d. šių iniciatyvų ataskaitas bei jas iliustruojančią vaizdinę medžiagą: nuotraukas su aprašymais ar filmukus, atsiųsti į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą (Konstitucijos pr. 25, Vilnius, el.p. jolanta@lvjc.lt). 

Originaliausias ir įdomiausias iniciatyvas pateikę konkurso laureatai bus paskelbti iki lapkričio mėn. 6 dienos Lietuvos vaikų ir jaunimo centro interneto svetainėje http://www.lvjc.lt.

Gruodžio 4 d. konkurso laureatams bus surengtas finalinis „Knygų pelėdos“ renginys, kurio metu vyks skaitymo čempionatas, kūrybinės dirbtuvės, naujų knygų pristatymai bei susitikimai su autoriais, įvairaus pobūdžio skaitymo skatinimo užsiėmimai.

„Knygų pelėdą“ organizuoja neformaliojo švietimo asociacija „Jaunimo akademija“ bei Lietuvos vaikų ir jaunimo centras. Projektą remia Lietuvos kultūros taryba.

Visos dalyvavimo festivalyje-konkurse „Knygų pelėda“ sąlygos aprašytos Festivalio-konkurso nuostatuose.

Daugiau informacijos rasite ČIA

Konkurso nuostatai

Ataskaitos forma

Reklama

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: