Paskutinis „Windows 10“ atsinaujinimo siurprizo kuriozas

Windows 10  Kaip informuoja naujausios „Windows 10“ versijos kūrėjai, iki 2016 m. liepos 29 dienos dar galima esamiems „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ operacinių sistemų naudotojams nemokamai atsinaujinti į „Windows 10“. Lygiai prieš metus „Microsoft“ oficialiai išleido „Windows 10“ ir leido vienerius metus atsinaujinti nemokamai.

Dabar iki „Windows 10“ nemokamos versijos pabaigos likus vos kelioms savaitėms paskelbta, jog paskutinį kartą nemokamai teikta atsinaujinimo programa bus nutraukta, bet prieš tai visi naudotojai, kurie suabejojo jos diegimu, bus informuoti apie paskutinę galimybę įsidiegti. Taigi savo kompiuterių ekranuose netrukus išvysite užsklandą „atsiprašymu už sutrukdymą“ ir priminimu, kad pasiūlymas įsidiegti „Windows 10“ nemokamai nustos galioti liepos 29 dieną. Esami „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ naudotojai galės nedelsdami pradėti atnaujinimą, priminimą nukelti arba jį išjungti daugiau neprimenant.

„Microsoft“ įspėja, kad naująjį langą matys ne visi – vartotojams, turintiems naujausią „Get Windows 10“ programėlės versiją, toks įspėjimas nebus rodomas. Nebus rodoma ir tada, kai kompiuteris nepalaiko „Windows 10“, kai jame buvo įdiegta ir pašalinta ši operacinė sistema, arba jos įdiegimas anksčiau nepavyko.

Mes anksčiau rašėme (Kaip apsisaugoti nuo Windows 10 ir susigrąžinti senąją operacinę sistemą), kaip apsaugoti savo kompiuterį nuo prievartinio automatinio „Windows 10“ diegimo neatsiklaus vartotojų. Taigi nuorodoje, kurią skaitėte ir įdiegėte apsaugos priemones, apsaugojote savo kompiuterį. Beje, kas nespėjote, paspauskite nuorodą;  Kaip apsisaugoti nuo Windows 10 ir susigrąžinti senąją operacinę sistemą ir įsidiekite apsaugos priemones, kurios užblokuoja ne tik „Windows 10“ diegimą, bet ir programėles, skirtas išvengti „Windows 10“ diegimo. Taigi ir savo kompiuterių ekranuose nebeišvysite „Windows 10“ užsklandos ir jokių pranešimų. Kas nespėjote to padaryti, paskubėkite. 

Tiesa, nuo 2016 m. liepos 30 dienos atsinaujinti į „Windows 10“ kainuos 119 eurų.

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: