Trumpojo rašinio konkursas

Rašytoja Kristina Sabaliauskaitė moksleivius kviečia į rašinio konkursą

Jau trečius metus iš eilės rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su „Baltų lankų“ leidykla kviečia 8–12 klasių ir jas atitinkančių gimnazijos klasių moksleivius išbandyti jėgas trumpųjų rašinių konkurse, kasmet susilaukiančiame vis didesnio susidomėjimo.

Šį kartą pasirinkta tema – „Poezija mano gyvenime“. Parašykite apie tai, kaip poezija yra jus paveikusi – gal svarbiu gyvenimo momentu perskaitėt eilėraštį, kuris paskatino į situaciją pažvelgti kitaip, gal suvokėte, kad būna akimirkų ar patirčių, kurių prozos kalba nepajėgi išreikšti, gal gyvenime patyrėte kokį poetišką įvykį ar laikotarpį. Taigi dar kartą kviečiame pamąstyti ir eseistine forma atvirai pasidalinti savo gyvenimo patirtimis.

Orientacinė rašinio apimtis – 1000 žodžių. Rašinių leidykla laukia iki spalio 13 dienos el. paštu leidykla@baltoslankos.lt. Laiške būtina nurodyti mokinio ir jo mokytojo vardą, pavardę, mokyklą, klasę ir kontaktinį telefoną. Rašinius vertins rašytoja Kristina Sabaliauskaitė kartu su „Baltų lankų“ leidyklos atstovais. Nugalėtojai bus paskelbti spalio 27 d.

Šiais metais prie konkurso prisideda Vilniaus universiteto biblioteka ir įsteigia specialų prizą – ekskursiją po viena seniausių ir žymiausių Vidurio ir Rytų Europos aukštųjų mokyklų.

I vietos nugalėtojas bus apdovanotas rašytojos Kristinos Sabaliauskaitės išskirtine dovana.

II ir III vietos nugalėtojams prizus įteiks leidykla „Baltos lankos“.

Reklama

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: