Junkis, kurk ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!

 

2018 m. vasario 6 d. visoje Europoje bus minima Tarptautinė Saugesnio interneto diena. Dienos tema – „Junkis, kurk, ir dalinkis pagarbiai: geresnis internetas prasideda nuo tavęs!“. Projekto “Saugesnis internetas” vykdytojai kasmet prie šios dienos minėjimo kviečia prisidėti visus: politikus, privataus ir viešojo sektoriaus atstovus, mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų bendruomenę, savivaldybes bei įvairias jaunimo organizacijas. Juk VISI esame atsakingi už teigiamus pokyčius internete!

Siūlydami veiklas mažiesiems ir vyresnio amžiaus jaunimui norime pakviesti dalyvauti konkursuose, skirtuose paminėti Saugesnio interneto dieną 2018 m. Konkurso nugalėtojai bus kviečiami dalyvauti šventiniame renginyje vasario 6 d., kurio metu bus apdovanoti Saugesnio interneto projekto prizais su simbolika ir laimėtojų diplomais.

4–10 m. amžiaus vaikus kviečiame dalyvauti piešinių konkurse „Geresnis internetas“. Šiuo konkursu siekiama, kad ne tik vyresniųjų klasių mokiniai, bet ir mažieji atkreiptų didesnį dėmesį į internete tykančius pavojus, suprastu, kad virtualioje erdvėje mes turime elgtis taip pat kaip elgiamės realybėje. Mažieji dailininkai pieštuku, akvarele, kreidelėmis, flomasteriu, guašu, tušu ar kita patinkančia technika pavaizduokite Jūsų įsivaizduojamą “geresnį internetą”: koks jis, be ko jis, su kuo jis???!!! Konkurso nuostatus galima rasti ČIA.

4 – 18 metų jaunimą kviečiame dalyvauti filmuko kūrimo konkurse “#togetherforrespect”. Konkursą inicijuoja projekto „Saugesnis internetas“ jaunimo forumo nariai (daugiau informacijos apie juos galite rasti čia). Konkursu siekiama įtraukti kuo daugiau jaunimo į SI jaunimo veiklas, atkreipti jų dėmesį į saugesnio interneto dienos temą ir kuo plačiau viešinti socialinių tinklų iniciatyvą #togetherforrespect. Mieli jaunuoliai laukiame Jūsų kūrybinių darbų, kurie atskleistų saugumo internete temą ir akcentuotų pagarbaus elgesio svarbą elektroninėje erdvėje. Konkursinio darbo aprašo anketą galima rasti https://goo.gl/forms/UU82XciW4SfECXBf2. Anketą pildo kūrybinį procesą kuravęs mokytojas kartu su filmuko autoriumi(-iais). Konkurso nuostatus galima rasti ČIA.

Konkurse „Saugumo internete tema mano pamokoje“ kviečiame dalyvauti pradinį, pagrindinį, vidurinį ir profesinį mokymą teikiančių švietimo įstaigų mokytojus bei darbuotojus (pavyzdžiui, socialiniai pedagogai), kuriems rūpi vaikų ir jaunimo saugumas internete. Konkursu siekiama, kad konkurso dalyviai pristatytų savo ugdymo patirtį ir veiklas metodinės priemonės forma, kad vėliau ja galėtų naudotis ir kiti pedagogai, skatindami mokinius saugiai ir etiškai naudotis internetu, kompiuteriais ar mobiliaisiais įrenginiais. Konkursiniai aprašai siunčiami konkurso nuostatuose nurodytu el. pašto adresu. Konkurso nuostatus galima rasti ČIA.

Jau tradicija tapusiame konkurse „Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje 2018“ kviečiame dalyvauti pradinį, pagrindinį, vidurinį ir profesinį mokymą teikiančių švietimo įstaigų mokinius (amžius nuo 7 iki 18 m.) kartu su visa mokyklos bendruomene. Konkursui turi būti pateikta medžiaga (aprašas, video medžiaga, nuotraukos) apie 2018 m. vasario mėn. 5-9 d. (Saugesnio interneto savaitės metu) vykusį(-ius) renginį(-ius), skirtą(-us) tarptautinei Saugesnio interneto dienai paminėti. Renginio organizatoriai, originaliausiai paminėję tarptautinę Saugesnio interneto dieną savo mokykloje, bus apdovanoti vertingais Saugesnio interneto projekto prizais su projekto simbolika bei nugalėtojų diplomais. Nugalėtojų darbai bus viešinami čia. Konkursinio darbo aprašo anketą galima rasti https://goo.gl/forms/wttoyw9gXi8VtTDp2. Konkurso nuostatus galima rasti ČIA.

Jei kyla klausimų, rašykite elektroninio pašto adresu: dovile.ciuplyte@itc.smm.lt.

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: