Visa informacija apie mokytojų etatinio darbo užmokesčio sistemos modelį

Švietimo ir mokslo ministerija, rengiantis nuo naujų mokslo metų įvesti etatinį darbo apmokėjimą, mokykloms paruošė informacijos paketą ir organizuoja reguliarias konsultacijas regionuose. O nuo šiandien pradeda veikti nemokama telefono linija ir speciali interneto svetainė www.etatinis.lt.

„Mokyklos pradeda ruoštis etatinio įvedimui, kyla daug ir įvairių klausimų. Jau turėjome kelias dešimtis susitikimų regionuose, atskirose mokyklose, rengėme tiesiogines interneto transliacijas ir visa tai toliau bus tęsiama. Nuo šiandien siūlome naujų informavimo ir bendravimo priemonių, kad etatinio įvedimas būtų kuo paprastesnis ir kad mokyklos laiku gautų konsultacinę pagalbą“, – sako švietimo ir mokslo ministrės patarėjas Arminas Varanauskas.

Naujoje svetainėje www.etatinis.lt pristatomas etatinio modelis, pateiktas konsultacijų regionuose grafikas, dažniausiai užduodami klausimai-atsakymai, pareigybių ir valandų paskirstymo pavyzdžiais ir kita dokumentacija. Rengiama ir atlyginimų skaičiuoklė, kuri taip pat bus integruota šioje svetainėje.

Pasikonsultuoti tiesiogiai galima nemokama telefono linija 8 800 20018, ji veikia kiekvieną darbo dieną nuo 8 val. Iki 17 val.

Taip pat kviečiame gegužės 8 d., antradienį, 15 val. dalyvauti tiesioginėje transliacijoje apie etatinį modelį #ValandaSuEtatiniu ŠMM socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Klausimus galima siųsti iš anksto el.p. etatinis@smm.lt. Transliacijos metu gyvai atsakinės ministrės patarėjas Arminas Varanauskas ir Aidas Aldakauskas, ŠMM Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius.

Nauja užmokesčio sistema bus įvedama dviem etapais: pirmas etapas 2018 m. rugsėjo 1 d., antras – 2019 m. rugsėjo 1 d. Vidutinis mokytojo darbo užmokestis padidės apie 20 proc. ir sieks daugiau nei 1000 Eur.

Iš viso naujam mokytojų darbo užmokesčio modeliui įvesti – papildomai mokytojų atlyginimams  –  iš valstybės biudžeto bus skirta 95 mln. eurų.

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: