Kūrybos konkursas „Miniatiūra Kaunui“

2019 metais sukanka lygiai 100 metų, kai Kaunas tapo laikinąja Lietuvos Respublikos sostine. Krikštavardis „laikinoji“ iki šiol neatsiejamas nuo Kauno vardo. Šis statusas miestui dovanojo lemtingus pokyčius, kuriais žavisi architektūros gurmanai iš viso pasaulio.

Ir tikri kauniečiai, ir vėliau čia atsikraustę gyventojai pripažįsta, kad Kauno grožis ir dvasia – ne kiekvienam iškart pastebimi, tenka jų ieškoti tarpuvartėse, įkalnėse, tvirtų fasadų saugomuose vidiniuose kiemuose. O žmonės – šio miesto kūrėjai, kritikai ir liudininkai – ne mažiau svarbūs, mėginant suprasti miesto charakterį.

Mąstydami apie tai, kviečiame jus sėsti šalia klaviatūrų ir savąjį Kauną paversti miniatiūra! Kas jums yra Kaunas? Kokį jį norėtumėte parodyti kitiems?

Nekantraujama pamatyti Kauną jūsų tekstų eilutėse! Miniatiūrų laukiama iki 2019 m. balandžio 1 dienos. Laureatų lauks kaunastiški prizai!

Darbus, nurodę savo vardą, pavardę, amžių, miestą, telefono numerį ir el. paštą, siųsti galite dviem būdais: tradiciniu paštu, atspausdintus keturiais egzemplioriais, adresu konkursui „Miniatiūra Kaunui“, Maironio lietuvių literatūros muziejui, Rotušės a. 13, Kaunas, LT-44279, arba elektroniniu paštu, adresu konkursai@maironiomuziejus.lt (konkursui „Miniatiūra Kaunui“).

Kūrinių aptarimas ir laureatų apdovanojimai įvyks 2019 m. balandžio 13 d., šeštadienį, 13 val. Maironio lietuvių literatūros muziejuje.

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: