Konkursų konkursai

2019 m. spalio 24–25 d. Vytauto Didžiojo universitete, Kaune vyks tarptautinė konferencija „Rašytojo ir visuomenės santykis modernėjančioje Europoje (XIX a. II p. – XX a. vid.)“. Ši konferencija skiriama Juozo Tumo-Vaižganto metams.

Daugiau skaitykite čia.

***

VDU studentų kūrybinė grupė „Declamationes“ kviečia susipažinti su renginių programa, skirta Lietuvos rašytojo, literatūros istoriko ir visuomenės veikėjo Juozo Tumo-Vaižganto metams.

Kviečiame žymėtis renginius, aktyviai jungtis prie šių veiklų, kartu diskutuoti ir taip tęsti istorijos dabarties paieškas. Daugiau skaitykite čia.

***

Kauno Rokų gimnazija kartu su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru (KPKC) ir partneriais kviečia dalyvauti tarptautiniame 5-12 (IV) kl. dienoraščio konkurse „Tylėti sunku“ (konkurso Nuostatai ir patvirtinimo dokumentai pridedami). Prašytume informacija dalintis su draugais, kolegomis ir pakviesti mokinius rašyti dienoraščius. Labai laukiame originalių, konkurencingų darbų.

Konkurso koordinatorius – mokytojas Egidijus Jankūnas, tel. Nr. +37065833737

***

Piešinių konkurso „Mes užaugome laisvi“, skirto laisvės gynėjų dienai, tikslas – padėti jaunajai kartai suvokti Laisvės vertę. Konkursu siekiama paskatinti mokinius pažinti ir pasirinkta menine raiška atspindėti praeities ir dabarties sąsajas, puoselėti Tėvynės meilės, atsakomybės už savo tautą ir valstybę, tautinės savigarbos jausmą, kuriant tapybines, grafines, mišrios technikos kompozicijas, ieškoti apgintos laisvės įprasminimo. Daugiau skaitykite čia.

***

 Mokinių rašinių konkursas „Laiškas Baliui Sruogai“. V. Mykolaičio-Putino memorialinio buto-muziejaus darbuotojos organizuoja konkursą „Laiškas Baliui Sruogai”. Maloniai kviečiami dalyvauti 9-12 klasių mokiniai iš visos Lietuvos.

Laiškas Baliui Parsisiųsti

Laiškas Baliui. KONKURSO NUOSTATAI Parsisiųsti

***

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kviečia mokinius parodyti savo kūrybiškumą, norą pažinti, atrasti, būti pilietiškam, susipažinti su bendraamžių pasiekimais dalyvaujant įvairiuose konkursuose, akcijose, projektuose:

 

Dar skaitykite:

Respublikinis moksleivių skaitovų konkursas 2019

Trumpojo rašinio konkursas „Online galima tapti bet kuo?“

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: