Patvirtintas 2020-2021 mokslo metų PUPP tvarkaraštis

Patvirtintas 2020-2021 mokslo metų PUPP tvarkaraštis

2020 m. rugsėjo 14 d. Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius įsakymu Nr. V-1369 patvirtino 2020–2021 mokslo metų pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo tvarkaraštį. Rengiant tvarkaraštį buvo atsižvelgta į ugdymo proceso mokyklose trukmę, mokyklų patalpų ir mokytojų užimtumą, epidemiologinę situaciją ir kt. Šiais mokslo metais tvarkaraštyje numatytas ir tradicinis, ir elektroninis pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo vykdymas. Atsižvelgiant į mokyklose turimų kompiuterių skaičių, elektroninis pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimas bus vykdomas trimis srautais.

Dėkojame visiems šio proceso dalyviams ir tikimės sėkmingo bendradarbiavimo.

Atsisiųsti

Atnaujintas Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašas (2020-09-22)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius 2020 m. rugsėjo 22 dieną pasirašė įsakymą Nr. V-1425 „Dėl švietimo ir mokslo ministro 2011 m. gruodžio 30 d. įsakymo Nr. V-2558 Dėl Pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

Apraše numatyta, kad 2020–2021 mokslo metais bus organizuojami privalomieji lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos ir pasirenkamieji gimtosios kalbos (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių) pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimai. Lietuvių kalbos ir literatūros pasiekimų patikrinimo dalis raštu ir matematikos pasiekimų patikrinimas lietuvių kalba bus vykdomi elektroniniu būdu. Gimtosios kalbos (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių) pasiekimų patikrinimas, lietuvių kalbos ir literatūros pasiekimų patikrinimo dalis žodžiu ir matematikos pasiekimų patikrinimas lenkų ir rusų kalbomis bus vykdomi tradiciniu būdu. Kuriuo būdu bus vykdomas pasiekimų patikrinimas specialiųjų poreikių turintiems mokiniams, spręs mokyklų vadovai atsižvelgdami į pedagoginių psichologinių tarnybų individualias rekomendacijas mokiniams.

Mokyklose, turinčiose teisę mokyti nuotoliniu mokymo proceso organizavimo būdu, šiuo būdu jose besimokantys mokiniai ar buvę mokiniai, gyvenantys ne Lietuvoje arba dėl kitų priežasčių negalintys atvykti į pasiekimų patikrinimo vykdymo centrą, pateikę prašymą mokyklos vadovui pasiekimų patikrinimą ar pasiekimų patikrinimo dalis žodžiu ir raštu galės laikyti nuotoliniu būdu.

Naujiena. 2020-10-06

Dėl švietimo ir mokslo ministro 2017 m. liepos 17 d. įsakymo Nr. V-579 „Dėl lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo programos patvirtinimo“ pakeitimo skaitykite ar atsisiųskite ČIA.

 

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: