Elektroninės lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos užduotys 10 ir 12 klasėms

Elektroninės lietuvių kalbos ir literatūros bei matematikos užduotys 10 ir 12 klasėms

II gimnazijos 10 klasės užduotys susijusios su pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo elektroninio formato paieškomis ir jas tikslinga atlikti mokiniams, kurie 2021 metais matematikos ir lietuvių kalbos ir literatūros pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo užduotis atliks elektroniniu būdu. 2021 metų kovo mėnesį bus organizuojamas dar vienas bandomųjų II gimnazijos klasės testavimų ciklas. Šio ciklo pabaigoje mokiniams bus pateikiamos užduotys, formato prasme maksimaliai artimos pagrindinio ugdymo pasiekimų patikrinimo užduotims.

IV gimnazijos 12 klasės mokiniams siūlomos matematikos elektroninės užduotys, parengtos pagal Matematikos brandos egzamino programos reikalavimus bendrajam kursui. Užduotys aprėpia skaičių, veiksmų ir reiškinių, sinusų ir kosinusų teoremos, kvadratinių, racionaliųjų, iracionaliųjų lygčių ir lygčių su moduliu, centrinių ir įbrėžtinių kampų temas. Atkreiptinas dėmesys, kad trys matematikos testai yra skirtingi sudėtingumo, sunkumo ir apimties požiūriu.

Lietuvių kalbos ir literatūros elektroninės užduotys IV gimnazijos 12 klasės mokiniams tiesiogiai nėra susijusios su lietuvių kalbos ir literatūros egzamino programos reikalavimais. Vienoje iš jų tikrinami negrožinio teksto suvokimo gebėjimai, kitame – kalbos vartojimo žinios ir gebėjimai. Abiejų lietuvių kalbos ir literatūros testų pabaigoje mokiniai automatiškai gauna grįžtamąją informaciją apie pasirenkamojo atsakymo užduotyse pademonstruotas žinias ir gebėjimus.

Nebūtina prisijungti prie elektroninio testavimo aplinkos, galima svečio prieiga. Visas užduotis rasite paspaudę šią nuorodą https://bit.ly/34doNrr

,

  1. #1 by Lolita Šiaulienė on 2021/03/16 - 19:37

    Neatidaro svečio teisėmis

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: