Dėl 2022 metų virtualaus elektroninio literatūrinio ir kalbinio kalendoriaus

Jau tapo tradicija – nuo 2013 m. sudaromas ir leidžiamas virtualus elektroninis literatūrinis ir kalbinis lietuvių ir užsienio kūrėjų kalendorius. Kasmet nuolat koreguojama, papildoma nauja informacija.

  2022 m. vasario mėn. virtualioje erdvėje pasirodys 2022 m. virtualus elektroninis literatūrinis ir kalbinis lietuvių ir užsienio kūrėjų kalendorius, kuriame nemažai naujų šiuolaikinės literatūros pasaulio ir lietuvių kūrėjų veidų. Šiuo metu baigiami redagavimo darbai.

Naujajame leidinyje atskirai įtraukiami ir kūrėjų veidai, kurių gimimo ir mirties mėnuo ir diena nežinoma arba neviešinama, taip pat virtualaus elektroninio literatūrinio ir kalbinio kalendoriaus lietuvių ir užsienio kūrėjų jubiliejų datos.

  Dažnas mūsų klausia, kam to reikia? Tai reikalinga plačiajai visuomenei, bibliotekininkams, net lituanistams, kurie mokykloje ar kitose erdvėse planuoja lietuvių rašytojų sukakčių renginius.

Primename, kad kassavaitinio virtualaus elektroninio literatūrinio ir kalbinio kalendoriaus pasaulio ir lietuvių kūrėjų datos (.jpg, .png formatu) nuo 2022 m. sausio 1 d. skelbiamos paskyroje https://www.facebook.com/gimtojikalba

,

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: