Literatūros chrestomatija

Baner

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas parengė elektroninę literatūros chrestomatiją 12 klasei. Ji apima visus į 12 klasės atnaujintą lietuvių kalbos ir literatūros vidurinio ugdymo programą įtrauktus lietuvių ir visuotinės literatūros kūrinius, kontekstą, straipsnius, pristatančius autorius nuo XX a. vidurio katastrofų literatūros (S. Nėries „Prie didelio kelio“) iki Nepriklausomybės laikų (M. Ivaškevičius, S. Parulskis ir kiti). Tai mokymo priemonė, skirta mokiniams dirbti tiek klasėje, tiek savarankiškai namuose. Kaip ir elektroninėje chrestomatijoje 11 klasei, joje bus galima rasti epochų apžvalgas, epochas reprezentuojančių asmenybių pristatymą, autorių biografijas, kūrinius ar jų ištraukas, terminų žodynėlį ir Laiko juostą.

Elektroninė chrestomatija parengta PDF formatu, kad ją būtų galima skaityti stacionariuose kompiuteriuose ir įvairiuose mobiliuosiuose įrenginiuose.

Tikimės, kad elektroninė chrestomatija 11–12 klasėms bus įdomi ir naudinga mokymo priemonė ne tik Lietuvos mokiniams, bet ir užsienyje gyvenantiems lietuviams, emigrantų vaikams, kurie neturi galimybių tiesiogiai mokytis lietuvių kalbos.

E-chrestomatija 11-12 kl.pdf (parsisiųsti)

  1. Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: